Wyrównany mecz i remis w starciu z Kadremą. Pegimek 2:2 Kadrema.

W meczu otwierającym 4 kolejkę "halówki" Pegimek zremisował w derbowym meczu z ekipą Kadremy 2:2, choć zawodnicy w niebieskich strojach dwa razy wychodzili na prowadzenie to ostatecznie musieli się zadowolić jednym punktem. W 7 minucie na prowadzenie ekipę Pegimeku wyprowadził Mateusz Kot, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem podciął piłkę nad golkiperem Kadremy i umieścił piłkę w siatce. W 16 minucie po rzucie wolnym bramkę strzelili przeciwnicy. Błąd w tej sytuacji popełnił mur ustawiony przez Sebastiana Pietronia. W 21 minucie za piąty faul Kadremy, zespół Pegimeku dostał rzut karny przedłużony, który na bramkę zamienił Adrian Kalita nie dając bramkarzowi szans. Niestety minute później widniał wynik 2:2 a w tej sytuacji błąd popełniła obrona, który zgubiła krycie i pozwoliła przeciwnikom strzelić wyrównującego gola.