Wysoka wygrana na inauguracje ! LHC 1:4 Pegimek.

Ekipa Pegimeku odniosła wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu sezonu 2014/15 Ligi Halowej. Drużyna Roberta Selwy pewnie pokonała drużynę LHC 4:1 a bramki strzelali - Mateusz Kozłowski 2x, Mateusz Kot 1x oraz nowy nabytek drużyny Adrian Kalita. Mecz rozpoczął się pod dyktando drużyny Pegimeku. Już w czwartej minucie w bramce drużyny gospodarzy umieścił kapitan - Mateusz Kozłowski. W tej sytuacji asystował mu Rafał Feret. Do przerwy rezultat 0:1. Druga bramka autorstwa Adriana Kality była błędem bramkarza LHC, który stracił piłkę tuż przed swoją bramką a zawodnikowi Pegimeku nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w pustej bramce. W 15 minucie z lewej nogi w bliższy róg bramkarza uderzał Mateusz Kot co zakończyło się utratą trzeciego gola przez drużynę LHC, W 18 minucie bramkę honorową strzeliła ekipa gospodarzy. Tuż przed końcem spotkania w samotnej akcji Mateusz Kozłowski posłał piłkę między nogami bramkarza LHC ustalając wynik spotkania na 4:1 dla drużyny Pegimeku.