Wysokie zwycięstwo z OSP Janówek. OSP 0:4 Pegimek

W 3 kolejce Świdnickiej Halówki Pegimek podejmował OSP Janówek. Drużyny świetnie znały się z poprzedniego sezonu ligi halowej oraz orlikowej. Zdecydowanym faworytem była ekipa Pegimeku. Drużyna w nowych strojach zdeklasowała przeciwnika strzelając im 4 bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Po raz kolejny w bramce Pegimeku stał Sebastian Pietroń zastępujący kontuzjowanego Kamila Franta. W 6 minucie po asyście Adriana Kality bramkę strzelił Konrad Maziarczyk. W 12 minucie na tablicy widniał już wynik 2:0. Dwójkowa akcja dwóch napastników - Mateusza Kota i Mateusza Kozłowskiego zakończyła się wpakowaniem piłki do pustej bramki przez tego drugiego. Do przerwy wynik 2:0. Po przerwie drużyna Pegimeku spokojnie kontrolowała przebieg spotkania. W 17 minucie w akcji sam na sam ładną "podcinką" w bramce umieścił piłkę Mateusz Kozłowski. To była siódma bramka kapitana zespołu i zmierza on pewnie po koronę króla strzelców ligi. Wynik ustalił Jakub Czarnecki strzelając do pustej bramki w 24 minucie.